MEB ÖĞRETMEN RANDEVU SİSTEMİ DOĞRULTUSUNDA OKULUMUZUN ÖĞRETMENLERİNE AİT RANDEVU MÜSAİTLİK ÇİZELGESİDİR | ||||
SNO | ÖĞRETMENİN ADI SOYADI | BRANŞI | RANDEVUNUN ALINABİLECEĞİ GÜN | RANDEVU SAATİ |
1 | ASİYE ŞEKER | PAZARLAMA VE PERAKENDE | SALI | 10:30-11:10 |
2 | AYŞE HACIOĞULLARI ESER | MUHASEBE VE FİNANSMAN | PAZARTESİ | 123:35-14:15 |
3 | BAHAR YILDIZ | ULAŞTIRMA | CUMA | 10:30-11:10 |
4 | BAHAR BAYAT | MATEMATİK | SALI | 10:30-11:10 |
5 | BİRGÜL YILDIZ | EDEBİYAT | PAZARTESİ | 08:50-09:30 |
6 | BİRGÜL ATEŞ AYDINALP | MUHASEBE VE FİNANSMAN | PAZARTESİ | 12:45-13:25 |
7 | BİROL ÖZELER | FİZİK | SALI | 11:20-12:00 |
8 | CENGİZ ÇAKMAK | BİYOLOJİ | PERŞEMBE | 08:50-09:30 |
9 | ERHAN ALTIN | MUHASEBE VE FİNANSMAN | PAZARTESİ | 11:20-12:00 |
10 | ERKAN DEMİR | TARİH | PERŞEMBE | 09:40-10:20 |
11 | FATMA CENGİZ | DİN KÜLTÜRÜ | SALI | 11:20-12:00 |
12 | FATMA DOĞANAY | EDEBİYAT | SALI | 09:40-10:20 |
13 | FAYSAL YILDIRIM | MATEMATİK | SALI | 14:20-15:00 |
14 | GÜLTEN ÖZDOĞAN | EDEBİYAT | PERŞEMBE | 10:30-11:10 |
15 | HACER SOLMAZ PAKER | COĞRAFYA | PERŞEMBE | 10:30-11:10 |
16 | HAKAN SAVAŞÇI | ULAŞTIRMA | CUMA | 12:45-13:25 |
17 | HASAN SARIBAŞ | PAZARLAMA VE PERAKENDE | SALI | 08:50-09:30 |
18 | HÜSEYİN MAYDA | ULAŞTIRMA | PAZARTESİ | 10:30-11:10 |
19 | İLHAMİ BAY | KİMYA | ÇARŞAMBA | 11:20-12:00 |
20 | KADRİYE EKİCİ | FELSEFE | PAZARTESİ | 12:45-13:25 |
21 | M.BAHATTİN ERGÜVEN | BEDEN EĞİTİMİ | SALI | 09:40-10:20 |
22 | MİKAİL KARAASLAN | TARİH | PAZARTESİ | 13:35-14:15 |
23 | MİRAY DOĞAN | EDEBİYAT | PERŞEMBE | 08:50-09:30 |
24 | MUAMMER KIRTEL | FELSEFE | PAZARTESİ | 10:30-11:10 |
25 | MUSTAFA HANGÜL | PAZARLAMA VE PERAKENDE | ÇARŞAMBA | 10:30-11:10 |
26 | MUSTAFA VURAL | ULAŞTIRMA | PAZARTESİ | 13:45-14:15 |
27 | NAHİT KAYA | MUHASEBE VE FİNANSMAN | CUMA | 11:20-12:00 |
28 | NİYAZİ ALDINALP | MUHASEBE VE FİNANSMAN | PAZARTESİ | 12:45-13:25 |
29 | ORHAN TANELİ | MATEMATİK | ÇARŞAMBA | 10:30-11:10 |
30 | ÖZCAN YILDIZ | BEDEN EĞİTİMİ | CUMA | 09:40-10:20 |
31 | PERİHAN ÖZELER | BİYOLOJİ | SALI | 13:45-14:15 |
32 | SEBAHATTİN ŞEKER | PAZARLAMA VE PERAKENDE | SALI | 11:20-12:00 |
33 | SEDAT GÜL | FELSEFE | PERŞEMBE | 11:20-12:00 |
34 | SELMAN BIÇAK | DİN KÜLTÜRÜ | ÇARŞAMBA | 13:35-14:15 |
35 | SEMA AKSOY DOĞAN | İNGİLİZCE | SALI | 09:40-10:20 |
36 | SEMA ŞİMŞEK TİMUR | MATEMATİK | ÇARŞAMBA | 14:20-15:00 |
37 | TUĞBA ŞEKER ATAY | MUHASEBE VE FİNANSMAN | PAZARTESİ | 12:45-13:25 |
38 | VAHİT ÖZEN | EDEBİYAT | SALI | 14:20-15:00 |
39 | VOLKAN AKARSU | MUHASEBE VE FİNANSMAN | SALI | 10:30-11:10 |
40 | YEŞİM KORKMAZ ÖZEN | COĞRAFYA | SALI | 10:30-11:10 |
41 | YUSUF VEYSEL YÜKSEL | FİZİK | ÇARŞAMBA | 09:40-10:20 |
42 | ZÜLFİYE ŞİMŞEK | DİN KÜLTÜRÜ | PAZARTESİ | 09:40-10:20 |